Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas

Pn-Pt: 8:30 - 16:30
+48 501 390 115

Świadczymy usługi

Analiza przedwdrożeniowa

   Analiza przedwdrożeniowa jest pierwszym etapem przeprowadzenia sprawnego wdrożenia systemu ERP. Pozwala ustalić oczekiwania dotyczące tworzonych rozwiązań informatycznych i obszary firmy wymagające wsparcia w tym zakresie.

   Podczas tego etapu oceniamy aktualnie użytkowane systemy Klienta oraz przebieg procesów biznesowych firmy.

Konsultacje wdrożeniowe

  Nasi specjaliści od lat skutecznie wdrażają systemy informatyczne. Odpowiednie przeprowadzenie tej operacji jest kluczowym elementem optymalnego działania systemu ERP w Państwa firmie.

  
Podczas procesu wdrożenia służymy wiedzą merytoryczną i techniczną przy odpowiednim doborze środowiska informatycznego i oprogramowania dostosowując je do Państwa potrzeb.

Umowa
Serwisowa

  Wdrożenie systemu informatycznego jest poważną inwestycją mającą wpływ na rozwój całej Firmy. Stała opieka powdrożeniowa gwarantuje kontrolę nad prawidłowym działaniem Państwa systemów.

Rozwiązania indywidualne

  Jeśli potrzebujesz nowych rozwiązań, które zwiększą i dostosują funkcjonalność aplikacji do Państwa potrzeb, możemy je zaprojektować i wdrożyć. Moduły mogą zostać poszerzone o dodatkowe funkcjonalności, raporty, zgodne z oczekiwaniami i aktualnymi potrzebami Firmy.

Pomoc Zdalna

   Naszym klientom oferujemy pomoc zdalną. Zaletami sesji zdalnej jest możliwość podjęcia szybkiej reakcji i obsługi Klienta - niezależnie od lokalizacji.

Zapraszamy do współpracy


enova
sage
NB
edek
© 2024 ERP-Team. All Rights Reserved.
Projekt i realizacja W Góre